Kós Hubert

1 hour agoÚjabb magyar arany. Jakabos Zsuzsanna az 5.

Pin Pa Hubert

Jakabos Zsuzsanna pedig az 5.

. 1 hour agoA győztes Kós Hubert a célban a férfi 200 méteres vegyesúszás döntőjében a római vizes Európa-bajnokságon a Stadio Del Nuotóban 2022. 1125 Your time start list. A keddi aranyat érő úszása minden idők hetedik legjobb eredménye volt 200 pillangón.

FINA World Youth Artistic Swimming Championships 2022. A magyar küldöttségnek ez volt az ötödik aranya az olasz fővárosban. 1 hour agoKós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a római úszó Európa-bajnokságon.

FINA World Mens Youth Water Polo Championships 2022. Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett. A magyar küldöttségnek ez volt az ötödik aranya az.

Facebook gives people the power to share. Hírlevél feliratkozás Ne maradjon le az ORIGO cikkeiről iratkozzon fel hírlevelünkre. 1 hour agoBaloldali nagyhalakat sodorhat el a budapesti botránysorozat.

Az UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. 1 hour agoA római úszó Európa-bajnokság utolsó napjára is maradt magyar aranyérem. Késely Ajna bronzérmes Fábián Bettina negyedik lett 400 gyorson.

Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a római úszó Európa-bajnokságon. Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett. Kós a második.

A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyenKós a második idővel került a. 1 hour agoHubert Kos lived up to the tradition. Helyen végzett a női 200 méter pillangó fináléjában.

Kós Huberté volt a legjobb reakcióidő a rajtnál 100 méternél fél testhosszal vezetett. A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. 1 hour agoKós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján.

2 hours agoKós Hubert aranyérmet szerzett a férfi 200 méter vegyes döntőjében a római úszó Európa-bajnokságon. Join Facebook to connect with Kos Hubert and others you may know. Elsőnek fordult ötven méter után háton növelte előnyét.

Kós Hubert aranyérmes lett 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján. Kós végig az élbolyban úszott. View the profiles of people named Kos Hubert.

Holding off a late rally by home-crowd favorite Alberto Razzetti Kos captured the gold medal in the 200-meter individual medley at the European Championships. Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján. Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett.

1 hour agoKós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján. Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a római úszó Európa-bajnokságon. A Mediaworks-Hírcentrum információi szerint két ügyben a parlamenti képviselők ellen is vizsgálódó Központi Nyomozó Főügyészség nyomoz.

Elsőként Jakabos Zsuzsanna ugrott medencébe a magyarok közül aki 200 pillangón jutott döntőbe. 6 minutes agoKós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság zárónapján. Az utolsó 25.

2 hours agoKós Hubert Európa-bajnok lett 200 vegyesen Rómában. A magyar csapat négy aranyéremmel Milák Kristóf 100 és. A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen.

A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. 1 hour agoKésely Ajna bronzérmes lett 400 méter gyorson. Find out more about Hubert KOS see all their Olympics results and medals plus search for more of your favourite Sport Heroes in our athlete database Sign In English Français Deutsch Italiano Português Español 日本語 العربية 中文 हनद 한국어 Русский.

1 hour agoA végére is jutott magyar arany. 1 hour agoKós Hubert 200 méter vegyesen fantasztikus úszással aranyérmet nyert a római úszó Európa-bajnokságon. Kós Hubert Európa-bajnok 200 méter vegyesen.

Bár 150-nél a mellúszó résztáv után a második volt a gyorson mindenkinél gyorsabban úszott és végül az első helyen ért. Az utolsó fordulónál még a portugál Lopes előtte állt de aztán a gyorsúszásban verhetetlen volt. A magyar csapat 5 arany- 7 ezüst- és 3 bronzéremmel zárt Rómában.

A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. A Rómában zajló úszó Európa-bajnokság medencés versenyének záró napján Kós Hubert nyerte meg a férfi 200 méteres vegyesúszást. A 400 vegyesen ezüstérmet szerző úszó féltávnál hetedik.

1 hour agoKós Hubert aranyérmet nyert a római Európa-bajnokság zárónapján 200 vegyesen. A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett.

Helyen végzett 200 méter pillangón. 2 hours agoKós Hubert 200 méter vegyesen arany- Késely Ajna 400 gyorson bronzmérmes a Rómában zajló vizes Európa-bajnokságon. A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen.

Erről Kós Hubert gondoskodott aki egészen fantasztikus hajrával megnyerte a 200 méter vegyesúszást.